با حمایت و ابتکار پارک علم و فناوری کرمانشاه صورت گرفت:سامانه ایده‌یاب حامی کسب و کار برای صاحبان ایده

با ایجاد سامانه ایده‌یاب صاحبان ایده می توانند به ایجاد کسب و کار نوپا در زمینه مورد علاقه خود  و از طریق حمایت های پارک علم و فناوری کرمانشاه برخوردار شوند.

علی اکبر والی مدیر مرکز رشد ICT و از مشاوران این طرح در گفتگو با پورتال اخبار پژوهش و فناوري کرمانشاه (تکنو نيوز)، اظهار داشت:جذب ایده از طریق این سامانه  به صورت فصلی می باشد که دوره اول ثبت نام در این سامانه  از 10 آبان ماه سال جاری آغاز و تا 30 آبان ماه ادامه دارد.

وی گفت: پس از ثبت نام در سامانه ایده یاب و طی کردن مراحل داوری، ایده آوران خلاق می توانند از حمایت های پارک علم و فناوری کرمانشاه از قبیل ارائه آموزش های مهارتی، کارآفرینی، مربیگری، سرمایه ی اولیه و فضای کاری برخوردار شوند.

وی گفت: ایده های برگزیده در پارک علم و فناوری یا مرکز شتابدهنده پذیرفته و بصورت مادی و معنوی مورد حمایت قرار خواهند گرفت که از حمایت های مادی می توان به اعطای وام بلاعوض تا سقف 30میلیون ریال اشاره کرد.

وی در پایان گفت: به صاحبان ایده های برتر جوایزی نیز اهدا می گردد وهمچنین از امتیاز مناسبی برای تخفیف دوره‌های آموزشی برخوردار خواهند شد.

به گزارش (تکنو نيوز)،تنها 2 روز به پایان مهلت ارسال ایده در این سامانه فرصت باقی مانده است وعلاقمندان برای ثبت نام و ارسال ایده می توانند به نشانی www.idea.kti2.ir مراجعه فرمایند.

 

 

 

 

 

 

 

منتشر شده در بخش: گفتگو