فستیوال بین المللی جایزه بزرگ اختراعات ایران؛ محصول واحد فناور کرمانشاه در میان سه طرح برتر قرار گرفت

محصول واحد فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه در میان سه طرح برتر نخستین فستیوال بین المللی جایزه بزرگ اختراعات ایران قرار گرفت.

به گزارش پورتال اخبار پژوهش و فناوري کرمانشاه (تکنو نيوز)،به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه، شرکت ساروج پلیمر ایرانیان با مدیریت سهراب یوسف شاهی، یکی از واحد های موفق مرکز رشد اسلام آباد غرب، در نخستین فستیوال بین المللی جایزه بزرگ اختراعات ایران، به عنوان یکی از 3 طرح برتر در بخش عمران و یکی از 30 طرح علوم پایه انتخاب و از وی با اهدا لوح و تندیس تجلیل به عمل آمد.

هیات داوری این محصول در بخش عمران از دانشگاههای معتبر بین المللی از جمله کشور انگلستان بودند که پس از ارائه گزارش و توضیحات فنی توسط یوسف شاهی، این طرح مورد استقبال هیات دوران قرارگرفت و در نهایت نمونه ای از محصول (پدول) به کشور انگلستان ارسال شد.

اختتامیه نخستین فستیوال بین المللی جایزه بزرگ اختراعات ایران با حضور خیل عظیمی از مخترعین کشور و مقامات دولتی در تاریخ یکم اسفند ماه سال 1395 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار گردید که در این مراسم علاوه بر رونمایی از قرار دادها و تمبر جایزه بزرگ اختراعات، از مخترعین برتر که پس از چند مرحله داوری از بین حدود 1200 اختراع به مرحله نهایی رسیدند تجلیل و قدردانی گردید.

 
تعداد مشاهده خبر: (683)
کد خبر: 4146
  • فستیوال بین المللی جایزه بزرگ اختراعات ایران؛ محصول واحد فناور کرمانشاه در میان سه طرح برتر قرار گرفت