استاندار کرمانشاه از تصویب تخصیص 15 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان برای تکمیل ساختمان پارک علم و فناوری کرمانشاه خبر داد

به گزارش پورتال اخبار پژوهش و فناوري کرمانشاه (تکنو نيوز)،به نقل از ایسنا، اسدالله رازانی در گفت و گویی، با بیان اینکه اخیراً چهار پروژه دیگر به لیست مصوبات سفر هیات به استان اضافه شده، اظهار کرد: یکی از این پروژه‌ها ساختمان پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی کرمانشاه است که چند سالیست معطل مانده بود.

وی گفت: برای این پروژه 15 میلیارد تومان در نظر گرفته شده که طی امسال و سال آینده تخصیص پیدا خواهد کرد.

استاندار کرمانشاه اظهار کرد: برای تامین اعتبار این پروژه جابجایی انجام دادیم و تعدادی از پروژه‌ها که از محل دیگر می‌توانستیم اعتبار آنها را تامین کنیم از لیست مصوبات سفر هیات دولت خارج کرده و این پروژه را جایگزین کردیم.

استاندار کرمانشاه جاده اسلام آبادغرب به سمت حمیل و جاده جوانرود به سمت ثلاث باباجانی را از دیگر پروژه‌هایی معرفی کرد که به لیست مصوبات سفر رییس جمهور اضافه شده است.

رازانی با بیان اینکه اعتبار همه مصوبات سفر هیات دولت باید در سال 95 و 96 تخصیص پیدا کند، تاکید کرد: زمان تخصیص اعتبار این پروژه‌ها دو ساله است.

وی با اشاره به اینکه مصوبات سفر هیات دولت ابلاغ شده است، عنوان کرد: رییس سازمان برنامه و بودجه درخواست تخصیص اعتبارات پروژه‌ها را داده‌اند و به محض تخصیص اعتبار پروژه‌ها را اجرا خواهیم کرد.

 
تعداد مشاهده خبر: (1150)
کد خبر: 3494
  • استاندار کرمانشاه از تصویب تخصیص 15 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان برای تکمیل ساختمان پارک علم و فناوری کرمانشاه خبر داد