در نشست تجاری اتاق بازرگانی ایران و مکزیک بررسی شد؛ توسعه صادرات محصول واحد فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه به مکزیک

واحد فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه  با حضور در نشست  هیات تجاری ایران و مکزیک راه های توسعه صادرات محصولات خود را بررسی کرد.
به گزارش پورتال اخبار پژوهش و فناوري کرمانشاه (تکنو نيوز)،به نقل از روابط عمومی  پارک علم و فناوری کرمانشاه،  شرکت ابزار سازان درمانگر با حضور در نشست  هیات تجاری ایران  و مکزیک که روز گذشته در اتاق بازرگانی ایران در تهران  برگزار شد به معرفی محصول خود پرداخت.
در این نمایشگاه که با حضور اعضای هیات تجاری سازمان تجارت خارجی و سرمایه گزاری مکزیک و سفیر مکزیک در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد، اولیسس کانچولا سفیر مکزیک درایران با حضور در غرفه شرکت ابزار سازان درمانگر قول مساعد داد تا با این شرکت همکاری کند.
کانچولا از واحد فناور مذکور دعوت کرد تا با حضور در محل سفارت مکزیک، مذاکرات اولیه جهت همکاری تجاری صورت گیرد.
همچنین شرکت های چینی حاضر در این نمایشگاه با حضور در غرفه شرکت ابزار سازان درمانگر از همکاری با این شرکت استقبال کردند.
کسب مدال طلای المپیاد جهانی اختراعات itx، طرح برتر در جشنواره علم تا عمل، طرح برتر در جشنواره فن آفرینی زاگرس، طرح برتر در جشنواره شیخ بهایی و طرح برتر در جشنواره بنیاد ملی نخبگان از جمله افتخارات کسب شده توسط این واحد فناور است.
این شرکت تولید کننده تجهیزات پزشکی بوده و در زمینه ساخت اسپکولوم یکبار مصرف مجهز به نور مستقیم متمرکز می باشد.
هماهنگی حضور در این نمایشگاه از فعالیت های کارگزار صادرات کالا و خدمات دانش بنیان پارک علم و فناوری کرمانشاه بود که اخیرا با این پارک همکاری خود را آغاز کرده است.

شرکتهای مکزیکی حاضر در این نمایشگا در زمینه های مواد غذایی،  نفت و گاز، سوختهای زیستی، محصولات دارویی، سرنگ و کیتهای پزشکی و آزمایشگاهی، لجستیک و حمل و نقل، دام و طیور، خدمات  مشاوره و صنعت ساختمان فعال هستند 

تعداد مشاهده خبر: (880)
کد خبر: 3487
  • در نشست تجاری اتاق بازرگانی ایران و مکزیک بررسی شد؛ توسعه صادرات محصول واحد فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه به مکزیک