مطلب جدید

/در یک پژوهش/ نمایش جدیدی برای مجموعه های a- برش دستگاه فازی ارائه شد

 در یک پایان نامه نمایش جدیدی برای مجموعه های a- برش دستگاه فازی ارائه شد.

به گزارش پرتال اخبار پژوهش و فناوری کرمانشاه(تکنونیوز)؛ لیلا عباس آبادی دانش آموخته کارشناسی ارشدریاضی کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه، در پایان نامه خود که به راهنمایی دکترمحمد علی فریبرزی عراقی تدوین نموده به بررسی رده ای از دستگاه های دینامیکی دیفرانسیل خطی یا ماتریس فازی پرداخته است.

در این نوشتار، دستگاه های دینامیکی دیفرانسیل فازی خطی مرتبه اول با شرط اولیه فازی و ماتریس فازی ارائه شده است که برای مجموعه های a- برش دستگاه فازی از نمایش عدد مختلط استفاده می شود.

همچنین نیز جواب که به وسیله به کاربردن چنین نمایشی بدست می آید در محاسبات فعلی و همچنین در بعضی از تئوری های معادلات دیفرانسیل فازی به کار می رود.

در ادامه این تحقیق،برخی از ویژگی های دستگاه های دینامیکی دوبعدی و مثال هایی ارائه می شود.

در این پایان نامه نمایش جدیدی برای مجموعه هایa- برش دستگاه فازی ارائه شد همچنین ویژگی های دستگاه های دینامیکی خطی مرتبه اول با شرط اولیه فازی و ماتریس فازی مورد بررسی قرارگرفت.

 این نمایش کاملا مطابق با ترکیب معادلات دیفرانسیل فازی با معادلات دیفرانسیل کلاسیک است برای بررسی بیشتر بحث عمده روی دستگاه های دینامیکی دیفرانسیل دو بعدی با مقدار اولیه فازی و ماتریس های فازی همراه با تصاویر و مثال های بیان در این پژوهش بیان شده است.

انتهای پیام

تعداد مشاهده خبر: (1410)
گروه خبر: پایان نامه ها
کد خبر: 466