مطلب جدید

مدیر کنترل کیفیت شرکت بابک صنعت غرب:لوله های پلی اتیلن عمری بیش از 50 سال را دارند

 لوله های پلی اتیلن، علاوه بر طول عمر بسیار، به علت سبکی و قابل استفاده در زمین های ناهموار، حمل و نقل آن ها آسانتر می باشد.

                

پریسا حیات غیبی - مدیر کنترل کیفیت شرکت بابک صنعت غرب- در گفتگو با پرتال اخبار پژوهش و فناوری کرمانشاه (تکنونیوز)؛ بیان داشت: شرکت بابک صنعت غرب در راستای تحقق بخشیدن به یکی از مهم ترین اهداف خود که رضایت مشتری است سعی نموده با استفاده از برنامه ریزی دقیق موجبات آسایش خاطر مشتریان را فراهم نماید. این شرکت با تکیه بر دانش فنی و تجربه در امر تولید، کلیه محصولات خود را از نظر کیفیت تضمین می نماید.

 

وی افزود: شرکت بابک صنعت غرب در سال 1385 تاسیس و در بهمن ماه 1386 پس از طی مراحل تست و آزمایش خطوط تولید رسماً فعالیت خود را آغاز نمود.

 

وی بیان داشت:این شرکت با بکار گیری مدیران با سابقه تولید لوله های پلی اتیلن را با دو خط کاملاً مکانیزه و تجهیزات الکترونیکی تله مکانیک فرانسه شروع و در مدت کمتر از 9 ماه موفق به دریافت نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و متعاقباً در اسفند ماه 1387 موفق به اخذ گواهی از مرکز آزمون ماشین های کشاورزی و تاییدیه معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گردید.

 

وی گفت:لوله های پلی اتیلن مقاوم در برابر حرارت و گرما، سرما، فشار و ضربه، سائیدگی، زنگ زدگی، نور خورشید و.. می باشند.

 

حیات غیبی اظهار داشت:لوله های پلی اتیلن قابلیت عرضه به صورت کلاف از 120-125 میلی متر، قابلیت عرضه به صورت شاخه های 12 متری تا قطر 250 میلی متر را دارند،این لوله ها عمر زیاد بیش از 50 سال را دارند.

وی افزود: می توان از موارد استفاده لوله های بابک صنعت غرب به سیستم های آبیاری تحت فشار در کشاورزی، شبکه های انتقال آب شهری و روستایی، شبکه های فاضلاب شهری و روستایی، شبکه های کابل برق و مخابرات، شبکه های فاضلاب صنعتی و شبکه های انتقال گاز اشاره کرد.

 

وی گفت:واحد کنترل کیفیت شرکت بابک صنعت غرب با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و آزمایشگاه مجهز، ابتدا کلیه موارد مصرف کارخانه را قبل از تولید مورد آزمایش قرار داده و پس از تائیدیه به بخش تولید وارد می نماید.

 

آزمون های کنترل کیفی و بازرسی مطابق با استاندارد ملی و جدید ترین استاندارد های جهانی از طریق شاخص جریان مذاب، تعیین دانسیته، تعیین درصد کربن، آزمون فشار هیدرواستاتیک، آزمون فشار ترکیدگی و.. بر روی مواد اولیه و محصولات در آزمایشگاه شرکت بابک صنعت غرب انجام می گیرد.

انتهای پیام

 

 

 

تعداد مشاهده خبر: (1972)
کد خبر: 1593