مطلب جدید

توسط یک شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری کرمانشاه صورت گرفت: تولید وعرضه "سامانه کنترل هوشمند"و"سامانه رهیاب خودرو"

مدیرعامل شرکت دانش بنیان آتیه سازان الکترونیک: با نصب "سامانه کنترل هوشمند" ساختمان می توان به صرفه جویی70 درصدی در مصرف سوخت رسید.
جواد جلیلیان  در گفتگو با پورتال اخبار پژوهش و فناوري کرمانشاه (تکنو نيوز)، اظهار داشت: سامانه کنترل هوشمند، ساخت این شرکت با قابلیت  نصب بر روی موتورخانه‌های قدیمی و جدید با کنترل هوشمند دمای بیرون و درون ساختمان در طول یک شبانه روزمی تواند به صرفه جویی70 درصدی در مصرف سوخت می انجامد.
وی گفت: سامانه رهیاب خودرو این شرکت نیزبا ثبت مواردی مانند میزان کیلومتر عبوری ،محل های توقف وکنترل از راه دور  درمواقع سرقت و با هدف رقابت با محصول مشابه چینی در بازار توانسته با خدمات بهتر پس از فروش به بازار عرضه گردد.
وی که در نمایشگاه هفته پژوهش در غرفه پارک علم وفناوری جهاد دانشگاهی  به معرفی این دو محصول پرداخت با اشاره به نصب "سامانه کنترل هوشمند" در موتورخانه اداره آب و فاضلاب واستانداری ایلام وکرمانشاه اظهار داشت:اداره مخابرات سازمان صنایع ومعادن و نوسازی مدارس، از دیگر مشتریان این محصول می باشند و شرکت به تازگی نمایندگی فروش خود رادر تهران دایر کرده است.
وی گفت: نمونه مشابه خارجی این سامانه با شرایط موجود در ایران مطابقت  کمی داشته  و با قیمت بالا تری عرضه می شود.
وی در پایان  و با اعلام این موضوع که پارک علم و فناوری از لحاظ تسهیلات مالی و معنوی تنها حمایت کننده ما تا به امروز بوده اند گفت: محصول جدید ما سامانه "کنترل هوشمند انبار و دارو" به صورت 24 ساعته و آنلاین است که با همکاری سازمان غذا و دارو در حال نصب در  بیمارستان امام رضا  می باشد.

 

تعداد مشاهده خبر: (931)
گروه خبر: گفتگو
کد خبر: 3813
  • توسط یک شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری کرمانشاه صورت گرفت: تولید وعرضه "سامانه کنترل هوشمند"و"سامانه رهیاب خودرو"