مطلب جدید

مسئول یک شرکت فناور :برای ایجاد بازار خریدمحصولات هوشمند راهی طولانی را پیش رو داریم

عضو هیئت  مدیره شرکت پرتو افشان آناهیتا گفت: با رسیدن به دانش فنی و انحصاری ساخت برخی از محصولات هوشمند بدون حمایت از خرید و نبود بازاری برای محصول نیمی از راه پیموده ایم.
به گزارش پورتال اخبار پژوهش و فناوري کرمانشاه (تکنو نيوز)، احسان ملکی اظهار داشت: در زمینۀ ساخت آبنمای هارمونیک توسط نازل های جت جامپینگ  تنها شرکت تولید کننده در سطح  ایران و از معدود شرکتهای هستیم که در سطح جهان به دانش فنی برای تولید این نازل ها رسیده ایم اما در این راه تنها حمایت پارک علم و فناوری کرمانشاه را همراه خود داشتیم.
وی گفت:قطعا اگر این حمایت پارک نبود شاید ماه‌ها تلاش مستمر برای رسیدن به دانش فنی  نیز صورت نمی پذیرفت اما پس از تولید تنها در یک مورد سازمان پارک ها(وابسته به شهرداری)در سال 1390 برای ایجاد این نوع آبنما در پارک شرقی طاقبستان به ما درخواست داد و قرار شد در محل آبنمای قدیمی در این پارک  و با تقبل هزینه‌ ای به میزان یک دهم هزینه ساخت آبنمای قبلی این کار انجام شود که پس از نصب وساخت این ابنما سازمان پارک‌ها از این موضوع منصرف شد.
وی گفت: در کشورما و در سال‌های اخیر شرکت‌های زیادی در زمینه هوشمند سازی فعالیت می کنند که این خود در طول زمان می تواند به بالا رفتن سطح کیفی محصولات تولیدی این شرکت‌ها بیانجامد اما راهی طولانی پیش رو داریم تا برخی از محصولات بازار خود را در ایران پیدا کنند و دراین راستا حمایت مجموعه‌های دولتی و خصوصی می تواند بسیار موثر باشد.
ملکی در پایان افزود:شرکت ما فعالیت خود را در زمینه هوشمند سازی در تولید محصولات مختلف ادامه داده و در حال همکاری با یکی از بزرگترین شرکت های  حاضر در مجموعه پارک علم وفناوری کرمانشاه هستیم یا به شکلی می توان گفت ادغام شده ایم و توانسته ایم در زمینه فروش دیگر محصولات خود در سطح استان و کشور موفقیت های زیادی کسب نماییم.

 

تعداد مشاهده خبر: (851)
گروه خبر: گفتگو
کد خبر: 3608