مطلب جدید

رئیس اتاق بازرگانی استان خبر داد: چاپ اینفوگراف معرفی کرمانشاه به زبان انگلیسی برای سرمایه‌گذاران خارجی

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه از چاپ اینفوگراف معرفی استان کرمانشاه به زبان انگلیسی برای سرمایه گذاران داخلی خبر داد.

به گزارش پورتال اخبار پژوهش و فناوري کرمانشاه (تکنو نيوز)،به نقل از ایسنا منطقه کرمانشاه کیوان کاشفی، از چاپ کتاب اینفوگراف معرفی استان کرمانشاه به زبان انگلیسی برای سرمایه گذاران و هیات های خارجی خبر داد و گفت:  تمام اطلاعات، اعداد و ارقام مورد نیاز برای سرمایه‌گذاران در این اینفوگراف وجود دارد.

وی ادامه داد: اطلاعاتی شامل جمعیت شناختی، اشتغال، فرصت های سرمایه گذاری، ظرفیت های معادن، تجارت، کشاورزی، گردشگری و توریسم درمانی و ... در این اینفو گراف گنجانده شده است.

رئیس اتاق کرمانشاه با بیان اینکه در زمان حضور هیات‌های تجاری و سرمایه‌گذاری به استان، فقدان یک معرفی‌نامه جامع و کامل از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری استان و اطلاعاتی که مورد نیاز سرمایه‌گذاران است در استان حس می‌شد، تاکید کرد: در همین راستا اولین اینفوگراف کرمانشاه تهیه شد تا اطلاعات کامل مورد نیاز سرمایه‌گذاران در اختیار آنها قرار گیرد.

کاشفی یادآوری کرد: ما سعی کردیم در این اینفو گراف، کرمانشاه را آنطور که هست نشان دهیم و واقعیات را منعکس کنیم.

وی با اشاره به اینکه اینفوگراف معرفی استان کرمانشاه به زبان انگلیسی چاپ شده ، خاطرنشان کرد: از آنجاییکه بسیاری از مخاطیبن ما هیات‌های تجاری و سرمایه‌گذاران خارجی هستند جای چنین اینفوگرافی به زبان خارجی خالی بود و اکنون نه تنها هیات‌های تجاری می‌توانند از اطلاعات این اینفوگراف بهره‌مند شوند بلکه می‌توانند تعدادی از آن را برای معرفی کرمانشاه و فرصت‌های این استان، به کشور خود ببرند.

به گفته عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران، این اینفوگراف در سفارتخانه ها، اتاق های مشترک بازرگانی، ادارت و ...توزیع خواهد شد.

وی همچنین از تدوین و چاپ کتاب فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه به زبان انگلیسی نیز در آینده نزدیک خبر داد و ابراز امیدواری کرد، با هماهنگی دستگاه‌های مرتبط، روند ورود سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی به استان تسهیل شود.

 

تعداد مشاهده خبر: (591)
گروه خبر: اخبار
کد خبر: 3470
  • رئیس اتاق بازرگانی استان خبر داد: چاپ اینفوگراف معرفی کرمانشاه به زبان انگلیسی برای سرمایه‌گذاران خارجی