مطلب جدید

با برپایی پاویون تخصصی صنایع دریایی ایران در نمایشگاه "SMM" آلمان؛ مکانی ایده‌آل به منظور ارائه نوآوری و فناوری‌های دریایی ایجاد شد

نمایشگاه صنایع دریایی و کشتی‌سازی هامبورگ (SMM) نمایشگاه تجاری دریایی برتر در جهان و محلی ایده‌آل برای ارائه نوآوری و فناوری‌های دریایی است.

به گزارش پورتال اخبار پژوهش و فناوري کرمانشاه (تکنو نيوز)،به نقل از ایسنا، پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه "SMM" آلمان با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برپا و مدیران و نمایندگان شرکتهای مختلف خصوصی و دولتی نیز توسط سازمان‌های متبوع خود به این نمایشگاه اعزام شده‌اند. 

با توجه به اینکه طی ده ها سال، صدها هزار شرکت کننده و بازدیدکننده بین المللی در نمایشگاه صنایع دریایی هامبورگ حضور یافته‌اند، این رویداد به عنوان یک عامل ارتباطی نقش محوری در موفقیت این صنعت ایفا کرده است.

نمایشگاه صنایع دریایی و کشتی سازی هامبورگ صرفاً یک نمایشگاه تجاری نیست و برنامه های جامعی از کارگاه های آموزشی، سمپوزیم ها و کنفرانس ها را نیز شامل می‌شود.

بر اساس این گزارش، برنامه‌ها با حضور سخنرانان برجسته بین المللی همراه است و نشان دهنده تعهد صنعت دریایی به مسائل مهم جهانی است که بر همه امور دنیا تاثیرگذار است. این نمایشگاه رویدادی است که باید در آن شرکت کرد، زیرا فرصتی بی نظیر برای ملاقات با افراد کلیدی، نمایش ظرفیت‌های تجاری، برقراری ارتباطات جدید و تبادل اطلاعات محسوب می شود.

لازم به ذکر است، نمایشگاه  "SMM" آلمان با حضور بیش از 50 هزار بازدید کننده و 2 هزار و 100 شرکت کننده از 67 کشور، یکی از بزرگترین رویدادهای بین‌المللی دریایی است که  از شانزدهم شهریور افتتاح و تا امروز بیستم شهریور ماه 95 (6 تا 10 سپتامبر 2016)ادامه داشت.  

 

 

تعداد مشاهده خبر: (536)
گروه خبر: اخبار
کد خبر: 3450
  • با برپایی پاویون تخصصی صنایع دریایی ایران در نمایشگاه "SMM" آلمان؛  مکانی ایده‌آل به منظور ارائه نوآوری و فناوری‌های دریایی ایجاد شد